دوره های آموزشی
آشپزی عمومی

آشپزی عمومی

این دوره(آشپزی عمومی) جهت آشنایی در حد قبول فراگیران با اصول آشپزی و پخت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی کسب آمادگی و مهارت لازم برای اشتغال در بخشهای گوناگون آشپزخانه کسب تجارب عملی و ارتقاء شغلی ادامه دوره های تکمیلی . کسب مهارت تا ایجاد ابتکارات عملی در آشپزی و پخت غذاها… تدارک دیده شده است.
دوره فشرده و کاربردی فینگرفود

دوره فشرده و کاربردی فینگرفود

خوراک خوشمزه و آسان از نظر آماده کردن؛ این اصلی ترین خصوصیت فینگرفودهاست که باعث محبوبیت آن ها شده است.
آموزش کباب های اصیل ایرانی و ترکی

آموزش کباب های اصیل ایرانی و ترکی

کباب یکی از معروف ترین و محبوبترین غذاهای مورد علاقه مردم خاورمیانه، به خصوص ایران و قفقاز است.
پخت نان های حجیم و غیرحجیم

پخت نان های حجیم و غیرحجیم

پخت نان در منزل بسیار دلپذیر است و وقتی عطر نان تازه در در فضای خانه می پیچد باعث لذت و سرمستی می شود و روح را نوازش می دهد.

درباره ما

 مرکز آموزش هتل بین المللی قصر

 

محتوای دوره :
 
اصول آشپزی و مدیریت آشپزخانه، آشنایی با ابزار و دستگاه ها، بهداشت مواد غذایی، بهداشت فردی، بهداشت محیط، مهندسی منو و قیمت گذاری، آنالیز، فورمولاسیون، تدارکات و لجستیک، نگهداری مواد غذایی، شرح وظایف سرآشپز، چارت سازمانی
دوره آشپزی بین الملل صد در صد تضمین و متفاوت فقط در هتل قصر، آموزشها شامل: برش ها، مرنیت ها، سوپ ها، پیش غذاهای بین المللی، گارنیش ها و طراحی بشقاب، سس های جدید، پنه ، پاستا، فتوچینی، اسپاگتی و لازانیا ها، سوشی های جدید، گریل ها و جدید ترین استیک ها و اسکالپ ها، خوراک های فرنگی ، بیف ها و ... انواع غذاهای دریایی شامل: ماهی ها، میگوها، کالاماری، صدف، لابستر و......... برگر ها، خمیر ها و پیتزاها، سوفله ها، اصول آشپزی، مدیریت آشپزخانه، کاست کنترل، آنالیزها، مهندسی منو و هزاران ناگفته های آشپزی حرفه ای در چندین جلسه کاملا عملی در فضای واقعی با تجهیزات مکانیزه و صنعتی طبق استانداردهای اروپا و آمریکا.
درباره ما
ویدئو روز

1,200

مشتری

100,000,000

آزمایشهای انجام شده

30

سال سابقه

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به موسسه آموزش آشپزی قصر وابسته به هتل بین المللی قصر مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک