دوره های آموزشی

 • فنون پذیرایی و تشریفات

  فنون پذیرایی و تشریفات

  تبیین الگوهای رفتاری و آداب معاشرت،اصول و روشهای پذیرایی ،رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در محیط کار ،رعایت اصول نظافت محیط

  ادامه مطلب
 • آشپز هتل درجه2

  آشپز هتل درجه2

  آشپز درجه2هتل کسی است که مهارت انواع پخت و کنسرو کردن سبزیجات در فصول مختلف و تهیه انواع سالاد ، انواع برش گوشت ،تهیه انواع پلو،تهیه انواع گراتن، تهیه انواع ماکارونی،تهیه انواع ساندویچ و همبرگر،تهیه انواع پیاژه و سوپ- تهیه انواع اسکالپ_انواع کراکت،تهیه خمیر بنیه_کوکتل انواع میگو و پخت انواع میگو،سرخ کردن انواع ماهی،آماده کردن مواد اولیه انواع کباب_تهیه انواع کباب،تهیه انواع استیک،آماده کردن غذا جهت سرو،تهیه انواع حلیم،تهیه انواع شامی،تهیه انواع تاس کباب،تهیه انواع پوره وتهیه انواع دلمه برآید.

  ادامه مطلب
 • نان های حجیم ونیمه حجیم

  نان های حجیم ونیمه حجیم

  نان حجیم و نیمه حجیم به نانی گفته می شود که از آرد، آب، نمک، مخمر (خمیر ترش) و در صورت نیاز مواد افزودنی مجاز طی فرایند پخت تهیه می گردد. چنانچه ضخامت بافت آن بین ۵/۲- ۵ سانتیمتر باشد در گروه نانهای نیمه حجیم و بیش از آن در گروه نان های حجیم قرار می گیرد.

  ادامه مطلب
 • آشپز مخصوص روز

  آشپز مخصوص روز

  آشپز روز کسی است که بتواند از عهده تهیه انواع اردور، سالاد، سوپ، املت، ساندویچ، پوره، ژیگو، استیک، پنکیک با گوشت، شاتو بریان، تهیه گولاش، انواع همبرگر، پیراشکی گوشت، ماکارونی و ... برآید.

  ادامه مطلب
 • آشپز سنتی

  آشپز سنتی

  با وجود ماشینی شدن زندگی امروزی و رشد انواع و اقسام غذاهای فرنگی و فست فودها، مانند پیتزا، پاستا، لازانیا و غیره، هنوز غذاهای سنتی از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است و طرفداران خود را دارد.

  ادامه مطلب
 • آشپز ترکیه ای

  آشپز ترکیه ای

  ترکیه به غذاهای گوشتی لذیذش شهرت دارد و بدون شک یکی از معروف ترین غذاهای ترکیه ای دونر کباب است.

  ادامه مطلب
 • دوره کباب زنی و تخته کاری

  دوره کباب زنی و تخته کاری

  کباب یکی از معروف ترین و محبوبترین غذاهای مورد علاقه مردم خاورمیانه، به خصوص ایران و قفقاز است. در تهیه و پخت بیشتر کباب ها از گوشت قرمز بریده یا چرخ شده بره، گوسفند، گاو و یا گوساله استفاده می شود.

  ادامه مطلب
 • آشپزی غذاهای فوری

  آشپزی غذاهای فوری

  فست فود، یک واژه غربی است که به غذاهایی که پخت آنها سریع انجام می شود یا به زبان دیگر غذاهایی که سریع آماده می شوند گفته می شود. امروزه رستوران های زیادی در سراسر جهان هستند که غذای سریع یا همان فست فود عرضه می کنند؛ از سوی دیگر این دسته از رستوران هایی که غذای سریع عرضه می کنند به عنوان فست فود ها هم شناخته می شوند.

  ادامه مطلب
 • دوره آموزش قنادی

  دوره آموزش قنادی

  از این حیث که ایران پرمصرف کننده ترین کشور در زمینه شیرینی، دسر و کیک است و کمبود نیروهای با مهارت شیرینی پزی و قنادی در کارگاه های قنادی ایران به وفور به چشم میخورد ما بر آن آمدیم تا با گروهی متشکل از استاد کاران قنادی بنام و ماهر در عرصه اموزش گامی تازه بنهیم.

  ادامه مطلب
 • دوره آموزش کافی شاپ

  دوره آموزش کافی شاپ

  اگر قصد دارید یک کافی شاپ راه اندازی کنید می توانید با گذراندن دوره ی آموزش کافی شاپ در مرکز آموزش هتل بین المللی قصر ، مدیریت یک کافی شاپ یا کافه یا رستوران مدرن رو به دست بگیرید.

  ادامه مطلب
 • شیرینی های نوروزی

  شیرینی های نوروزی

  در این بخش انواع شیرینی ها برای پذیرایی از مهمان و استفاده در ایام عید را آموزش داده میشود.

  ادامه مطلب
 • مدیر دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی

  مدیر دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی

  مدیر دفاتر خدمات مسافرتی شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: مدیریت برنامه ریزی در دفاتر خدمات مسافرتی و آژانس های مسافرتی ، سازمان دهی و تامین نیروی انسانی در دفاتر خدمات مسافرتی ، مدیریت روابط بین الملل در دفاتر خدمات مسافرتی ، مدیریت بازار جهانگردی در دفاتر خدمات مسافرتی ، تبیین وظایف تخصصی مدیر دفاتر خدمات مسافرتی ، تجزیه و تحلیل مسائل مالی در دفاتر خدمات مسافرتی ، تبیین کار آفرینی در دفاتر خدمات مسافرتی می باشد.

  ادامه مطلب
آموزشگاه هتل بین المللی قصر وابسته به هتل بین المللی قصر مشهد
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به آموزشگاه هتل بین المللی قصر وابسته به هتل بین المللی قصر مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک